Жена “пази” паркомясто в София, “прави задръстване, но не мърда”, оплакват се други в ТikTok / ВИДЕО

Жена се оплака в TikTok, че друга пази паркомясто в столичния квартал “Младост 2” в района 39 СУ “Петър Динеков”.

На видеото, публикувано от Йоана Георгиева в социалната мрежа, се вижда как жена стои върху празно паркомясто, а Георгиева снима от автомобила си.

“Тази жена си пази място. И сигурно няма да се мръдне оттам”, казва жената в клипа, уточнявайки, че тя иска да спре, за да може да вземе детето си от училище. “Прави задръстване, но не мърда”, допълва Георгиева.

“Казах ѝ да се мръдне, след като отказа и ми обясни от колко време живеят там и че нямам право да спра там, тогава почнах да я снимам”, казва още

ВИЖТЕ ВИДЕОТО ТУК:

https://www.tiktok.com/embed/v2/7463171768023387414?lang=bg&referrer=https%3A%2F%2Fglasnews.bg%2Fbalgariia-obshtestvo%2Fzhena-pazi-parkomiasto-sofiia-oplakaha-se-tiktok-video-560369%2F

Авторката на краткия клип уточнява, че не е спряла на аварийни светлини. “Дала съм мигач, за да паркирам на свободно място на улицата”, пише тя в коментарите.

“Ако някой иска да му се пази място, може да си плаща за него в общината, както аз си плащам за паркомясто до нас”, споделя още Георгиева.

След това тя слага и снимка на автомобил – най-вероятно на този, за когото жената е пазила място.

“Много добре я разбирам.”, казват коментиращи. “Пред блока ми има игрище и всяка вечер родители заемат паркинга на блока, за да си оставят децата… И не мърдат с часове, запушват хората и живущите не можем да паркираме”, разказва жена.

“Ако трябва да избирам между това да обикалям с часове в търсене, за да може някой друг да паркира временно, или да си пазя мястото, за да се прибера навреме, отговорът е ясен!”, посочва друга жена.

“Това се нарича нагла работа. Много хора си мислят и запазват местата все едно са техни, но НЕ СА”, отбелязват още потребителите.

“Това че живеете някъде не значи, че местата около блока ви се полагат. Гараж или плащате за място, после ако някой спре там, може да му се скарате. Другото е на късмет!”, пишат потребителите.

Видео: yoanageorgieva5, TikTok,

Глас нюз бг

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
Валентин Георгиев

Recent Posts

Първи терористични акции в ЕС: Изгоря фабрика за оръжие в Чехия заради Израел и геноцида в Газа

Предприятието работи с израелския оръжеен концерн Elbit Systems за производство на дронове Фабрика за оръжие…

14 hours ago

Нора Недкова: “Аз с под 10 000 на месец не мога да живея”

Смях, напрежение и доза ревност белязаха вечерната битка между платинените и златните в „Хелс китчън“,…

16 hours ago

Тръмп: Без САЩ НАТО е книжен тигър. Страхливци – и ние ще го запомним

Американският президент Доналд Тръмп разкритикува днес съюзниците от НАТО заради липсата на подкрепа от тяхна…

17 hours ago

Нови твърдения и подозрения по случая „Петрохан“ / КАРТИ

Случаят „Петрохан“ продължава да предизвиква обществен интерес и да поражда различни версии и интерпретации. В…

18 hours ago

Как Радост от ГЕРБ изскочи в “Прогресивна България”

Партията на Радев е поне четвърта в кариерата й - почнала е от ЗНС на…

19 hours ago