
В 10 сутринта в София започна поклонението пред 9-годишния Мишо от детската школа на ФК “Славия” и баща му Иван, които загинаха при катастрофата на автомагистрала „Тракия” на 24 юни.
Поклонението пред малкия футболист и баща му започна в 10 часа сутринта в София. От ФК “Славия” съобщиха, че всеки, който желае да отдаде последна почит и да ги изпрати в последния им път, е добре дошъл.




По желание на семейството погребението на Боби – другото дете, загинало при катастрофата, ще се проведе в тесен семеен кръг.
„Поклон пред паметта на Боби, Мишо и Иван. Завинаги част от голямото семейство на „Славия”, написаха от клуба.
На поклонението дойде целият представителен отбор на „Славия”, както и президентът на клуба Венцислав Стефанов.
При катастрофата край село Зимница камион премина през мантинелите и се удари в насрещно движещ се автомобил. На място загинаха двете 9-годишни деца от школата на „Славия” и бащата на едното от тях.
Треньорът Иван Терзийски, който също пострада при инцидента, бе изписан от болница, а приятелката му остава с опасност за живота.
БГ днес