Огромна трагедия в Пловдив: Дете почина, след като погълна неизвестен предмет или вещество

Полицията разследва смъртта на малко дете, след като по-рано през деня на 22 юни е било доведено от родители по спешност до ДКЦ „Изток“ в Пловдив.

По информация на ТрафикНюз родителите са пристигнали в лечебното заведение в Столипиново, носейки детето на ръце. 

На място веднага са били изпратени два полицейски патрула и два екипа на Спешна помощ. Незабавно са започнали да оказват помощ, но въпреки усилията на лекарите е била констатирана смъртта му.

По предварителна информация детето е погълнало неизвестен предмет или вещество, след което състоянието му рязко се е влошило. Родителите са реагирали незабавно и са потеглили към най-близкото лечебно заведение, търсейки спешна медицинска помощ.

Към момента разследващи са започнали работа по изясняване на всички факти и обстоятелства около трагичния инцидент.

От ръководството на ДКЦ „Изток“ заявиха, че детето е било заведено при личния лекар, но към този момент не могат да коментират подробности около случая и обстоятелствата, при които е настъпила смъртта.

Работата по случая продължава!

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!